Бути членом Федерації пінг-понгу України – це розділяти та поширювати наші цінності, що є неподільним ядром сім’ї пінг-понгу:

1. Чесна гра

Незважаючи на те що пінг-понг це більше відпочинок ніж спорт, і він ще не входить до Олімпійских видів спорту, ми підтримуємо і вимагаємо від членів ФППУ чесної гри. 

Саме бажання чесної гри на турнірах під егідою ФППУ підштовхнуло до тісної співпраці з Федерацією настільного тенісу України та Комітетом чесної гри. Дискваліфікація гравця з ФППУ автоматично призводить до дискваліфікації з ФНТУ та неможливої приймати участь у змаганнях під егідою ФППУ і ФНТУ.

2. Взаємоповага

Члени ФППУ повинні поважати правила пінг-понгу, суддів та гравців. Взаємоповага – основа відносин за столом та поза грою. Дисциплінарний комітет ФППУ швидко реагує на прояви неповаги та порушень Кодексу чесної гри. Дисциплінарний комітет буде індивідуально розглядати кожен випадок та виносити справедливі та сурові вердикти.

3. Гарний настрій

Гарний настрій – це основа міцного здоров’я та запорука веселого проведення часу. Посміхайтесь, жартуйте та насолоджуйтесь граю в пінг-понг. 

4. ЗОЖ

Федерація пінг-понгу України проти наркотиків та зловживання алкоголем. Є безліч способів корисних та безпечних способів відволіктись від проблем та сірих буднів і пінг-понг – кращий серед них.