Ping Pong 2Пінг-понг – це підвид настільного тенісу – одного з найпоширеніших видів спорту в світі, який став олімпійським видом спорту в 1988 році. Настільний теніс прославлений доступністю, високими швидкостями гри, яскравими ударами та сильним закручуванням м’яча. Сильні оберти м’яча роблять настільний теніс надскладною грою, що вимагає приймання від гравців швидко приймати рішення та враховувати силу, швидкість, напрям та тип та силу закручування м’яча.  Нажаль, це робить професійний настільний теніс не завжди зрозумілим та цікавим для пересічного глядача, що не розуміє «прості» помилки гравців високого рівня викликані сильним обертанням.

Ping Pong 2Спеціальні ракетки з наждачним папіром замість накладок не дозволяють гравцям сильно закручувати мяч, що значно зрівнюють шанси гравців різних рівнів підготовки та робить гру більш видовищною.

Пінг-понг – це назва настільного тенісу, з якого починається його історія і розповсюдження по всьому світу в 1891 році, коли була зареєстрована торгова назва цього виду спорту. При цьому правила ігри під назвою «Miniature Indoor Lawn Tennis Game» були опубліковані ще у 1884 році. Пінг-понг швидко став спортом і розвагою англійської знаті. 

Ping Pong 1В наші часи пінг-понг знову став популярним в 2011 році, коли під промоутерством Баррі Херна почали проводитись Чемпіонати світу. Одним із найсильніших гравців вважається Максим Шмирьов.

Пінг-понг – це поєднання спорту та шоу, що вже в найближчому майбутньому захопить весь світ.